Opcje binarne Bullet

Istnieje wiele form binarnej opcji oprogramowania dostępnych obecnie na rynku. Ani jeden twierdzi, że system przegraną i ten nie jest inaczej. Jaka jest różnica jest taka, że ​​może to być rzeczywiście warto sprawdzić, jeśli masz ochotę spędzeniu $ 67. Oni przynajmniej mają bardzo wysokie mniemanie o sobie, bo twierdzą, że kula jest „Jedyną sprawdzoną opcje binarne oprogramowania na rynku i jedyny, który można IQ Option zaufać”. Jak już mówiłem wcześniej, będę sędzia tego. Ponownie, w przeciwieństwie do większości pozostałych z nich, Opcje binarne Bullet nie wydaje się być program affiliate marketingu. Robią polecić brokera i sugerują wpłacisz pieniądze, nawet jeśli są tylko planuje demo handlu, ale połączenie ich Broker nie jest to wymóg. Jedyną rzeczą, wymaga się od brokera jest na to, aby zapewnić 15 minuta, jedna godzina i / lub koniec dnia opcji binarnych.

Bullet Opcje binarne to oprogramowanie oparte usługodawcą sygnału. Po zakupie pobrać pakiet i dołączyć go do swojej MT4 pakietu wykresu. Następnie system przejmuje i dostarcza sygnały za pomocą godzinowej i dziennej ram czasowych wykresu. System handluje tylko trzy aktywa, USD / JPY, EUR / JPY i złota, które myślę, że jest to dobry znak, ponieważ te trzy rynki są ze sobą powiązane. Myślę, że 70-90% wskaźnik sukcesu jest bardziej wiarygodny, ponieważ jest po prostu nie sposób każdy pojedynczy zautomatyzowany system może wykonać tak dobrze we wszystkich aktywów. System generuje średnio 1-3 transakcji dziennie Topoption w zależności od warunków rynkowych i aktywów. Jesteś odpowiedzialny za wybór, który handluje wziąć ale ułatwi ciebie z wyników.

Aktywni przedsiębiorcy mogą wybrać między godzinowych lub dziennych wykresów. Każda plansza zapewni krótkim i długim sygnały utrzymujące. Na wykresie godzinowym krótki sygnał terminem byłby 15 minut opteck do jednej godziny wygaśnięcia natomiast długi sygnał Termin prawdopodobnie mieć końca dnia wygaśnięcia. Na wykresie dziennym krótkoterminowe sygnały są zwykle będzie koniec dnia. Możliwe jest dostosowanie systemu, jak również. Można wyłączyć lub zmienić filtry, aby odebrać więcej sygnałów, ale to obniży stopy sukcesu. Jeden filtr używają jest okresy. Każdy składnik jest sprzedawany tylko w godzinach szczytu na rynku, ale ten filtr można regulować wraz z innymi. Oprócz korekty znajduje się także część członków na stronie internetowej dla dodatkowego wsparcia i otrzymuj darmowe aktualizacje dla życia.

Za pocisku opcje binarne

W rzeczywistości istnieje kilka zalet tego oprogramowania do handlu. Po pierwsze, jest za pomocą godzinne i dzienne sygnały. Prawie każdy scammy opcje binarne oprogramowanie, sygnału lub inny dostawca usług ma na celu handel najbardziej ryzykownych wszystkich opcji binarnych, 60 Second handlowej. Jest to, przynajmniej dla mnie, to znak, że może, tylko może, oprogramowanie jest w górę iw górę. Dodając do tego wrażenia są aktywa znajdujące się w obrocie. System ten handluje tylko 3 bardzo konkretne aktywa zgodnie z planem zestawu, nie opcjeonline koszykiem aktywów na kaprys, jak tyle innych SSP mają skłonność do zrobienia. Korzystanie z oprogramowania jest bardzo proste. Zestaw jest łatwe, wystarczy pobrać i postępuj zgodnie z instrukcjami do wklejania kodu do swojej platformy MT4 tak jak byś na każdy inny dodatek. Sygnały generowane są automatycznie podczas zaprogramowanych godzin a sygnały są drukowane bezpośrednio na ekranie. Plus500

Wady pocisku opcje binarne

Oczywiście istnieją pewne negatywy do rozważenia, jak również. Po pierwsze, ten zautomatyzowany układ. Nigdy polecają ślepo zautomatyzowany system Polecam naukę w handlu i budować swój własny system. Po drugie, nie ma wzmianki o tym, co trzeba zrobić, aby zapewnić Państwu dokonać zwrotu 70-90%. Tylko dlatego, że każda handlowa ma ustaloną prawdopodobieństwo sukcesu nie znaczy wszyscy wygrywają. Jeśli tylko, że niektóre z ich transakcji jak na stronie internetowej sugeruje otwierają się do możliwości katastrofalnych opcje binarne strat, ponieważ nie ma sposobu, aby wiedzieć, jeśli pacjent przyjmuje dobre zawody złych transakcji.

Moje myśli końcowe w sprawie Bullet Opcje binarne

Bullet to ciekawy kawałek oprogramowania. Nie mogę polecić, że ślepo wziąć te sygnały, ale mogą być przydatne w przypadku korzystania z sygnału innych analiz. Koszt jest niski, nie więcej niż można zapłacić, aby kupić wskaźnik niestandardowy i kropla w morzu, czy może rzeczywiście pomóc w podjęciu bardziej zyskownych transakcji. Moja sugestia; użyć własnej analizy, a następnie potwierdzić za pomocą sygnałów dostarczanych przez pocisk lub odwrotnie. Co mam na myśli to, że kula może być stosowany jako część zestawu narzędzi w arsenale udany dzień przedsiębiorcy.